Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
ZİYARETÇİ SAYIMIZ

Online : 12

Bugün : 100

Dün: 191

Bu Ay : 6435

Toplam: 241890

Bağlantılar & Faydalı Linkler
ISI YALITIMI

BTM Polpan Isı Yalıtım Levhası

 

BTM XPS Isı Yalıtımı Levhası Polpan D

Polpan D, zırhlı ve delikli yüzeyli, kapalı hücreli ekstrüde polistren sert köpük ısı yalıtım levhasıdır. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 9 cm kalınlıklarda olan bu levhalar 60 X 125 cm. boyutlarındadır.

BTM XPS Isı Yalıtımı Levhası Polpan N

Polpan N, zırhlı ve düz yüzeyli, kapalı hücreli ekstrüde polistren sert köpük ısı yalıtım levhasıdır. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10 cm kalınlıklarda olan bu levhalar 60 X 125 cm. boyutlarındadır.

BTM XPS Isı Yalıtımı Levhası Polpan P

Polpan P, pürüzlü yüzeyli, kapalı hücreli ekstrüde polistren sert köpük ısı yalıtım levhasıdır. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 9 cm kalınlıklarda olan bu levhalar 60 X 125 cm. boyutlarındadır.

 

BTM XPS Isı Yalıtımı Levhası Polpan PK

Polpan PK, pürüzlü ve kanallı yüzeyli, kapalı hücreli ekstrüde polistren sert köpük ısı yalıtım levhasıdır. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 9 cm kalınlıklarda olan bu levhalar 60 X 125 cm. boyutlarındadır.

 

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi- MANTOLAMA Sistemi

 

 

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi Deco 510

            

Isı Yalıtım Sistemi Dekoratif Son Kat Kaplama- Mineral esaslı, beyaz renkli, elyaf takviyeli son kat iç yüzey ve dış cephe için özel olarak tasarlanmış yüksek kalitede bir dekoratif kaplama malzemesidir.

 

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi

Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi- Dıştan yalıtım için ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri bir arada sunuluyor, tercih edilen malzemeye göre %40 ila %55'e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi Fix 110

 

Isı yalıtım levhalarının, beton, sıva, tuğla, gazbeton, panel vb. her türlü mineral esaslı yüzeye yapıştırılması amacıyla kullanılan organik polimerlerle takviye edilmiş yüksek yapıştırma gücüne sahip çimento esaslı yapıştırma harcıdır.

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi Dekoratif Tuğla

BTMPlus dekoratif tuğla, BTMPlus ısı yalıtım sistemlerinde son kat kaplama malzemesi olarak kullanılmak üzere, özel olarak geliştirilmiş olan tuğla görünümlü akrilik yapıda bir kaplama malzemesidir. İki farklı dokusu ve yedi rengi ile dış cephelerin bir kısmında yada tamamında farklılık yaratmak isteyenlere mükemmel alternatifler sunar. Doğal dokusu ile yapılara farklı bir estetik kazandırır.

 

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi Donatı Filesi

BTMPlus ısı yalıtım sisteminde sıva katında kullanılmak üzere 160 gr/m2 yoğunlukta elek aralığı 4*4 mm alkali dirençli cam elyafı donatı filesi.

 

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi Dübeli

BTMPlus XPS Isı yalıtım levhalarını cepheye mekanik olarak tespit etmek için kullanılan bağlantı elemanıdır

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi Isı Yalıtım Levhası

Sarı renkli levha şeklindedir Bünyesinde su tutmaz. Bu nedenle ısı yalıtım niteliğini kaybetmez. Isı yalıtım katsayısı oldukça iyidir. Mekanik mukavemeti yüksektir. 20 ton/m2, ezilmez, ufalanmaz, kalınlık kaybı olmaz Yüksek yoğunlukludur. Birçok ısı bölgesinde dıştan mantolamada buhar kesici gerektirmez.

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi Köşe Profili

Bina köşeleri ve kapı pencere kenarlarını olası mekanik hasarlardan korumak ve yapılacak olan sıva uygulamasına mastar teşkil etmek için kullanılan profildir

BTMPlus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi Sıva 210

Isı Yalıtım Sistemi Sıva Harcı- BTMPlus XPS ısı yalıtım levhaları için özel olarak geliştirilmiş, çimento esaslı elyaf takviyeli ısı yalıtım levhası sıva harcıdır.