Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
ZİYARETÇİ SAYIMIZ

Online : 13

Bugün : 101

Dün: 191

Bu Ay : 6436

Toplam: 241891

Bağlantılar & Faydalı Linkler
SIVA VE ÖRGÜ HARÇLARI

Alçı Sıvalar

Meister AMS

Çevre dostu kimyasallar, alçı ve perlit ile takviye edilerek hazırlanmış, TS EN 13279-1 standardına göre üretilen, su buharı geçirgen özellikte, elle veya sıva makinası ile uygulanan iç cephe sıvasıdır.

Meister AES

Çevre dostu kimyasallar, alçı ve perlit ile takviye edilerek hazırlanmış, Avrupa Birliği Normları’na göre üretilen, su buharı geçirgen özellikte, elle ile uygulanan, iç cephe sıvasıdır.

Meister ASS

Çevre dostu kimyasallar ve alçı ile takviye edilerek hazırlanmış, Avrupa Birliği Normları’na göre üretilen, el ile uygulanan, boya öncesinde yüzeyi düzeltmekte ve düz, pürüzsüz bir yüzey elde etmekte kullanılan, saten dokulu alçı perdah sıvasıdır.

Meister BBA

Yüzeylerin emiciliğini dengeleyerek, daha sonra uygulaması yapılacak sıvanın çatlaksız donmasını sağlayan ve yüzeylere yapışma gücünü artıran, mineral dolgular içeren, dispersiyon esaslı, yeşil renkli, brüt beton yüzeyler için alçı sıva astarıdır.

Çimentolu Sıvalar

Meister SH

Çevre dostu kimyasallar ve gri çimento ile hazırlanmış, dayanıklı ve uzun ömürlü, yüksek yapışma mukavemetine sahip, beton veya benzeri kaygan ve pürüzsüz yüzeylerde, gazbeton gibi sıvı emme özelliği yüksek olan yüzeylerde güçlü ve pürüzlü bir alt yüzey oluşturmak yoluyla güvenli bir sıva altı zemini elde etmek ve sıvanın yüzeye daha iyi yapışmasını sağlamak, buna ek olarak sıvanın kuruma süresini dengeleyerek çatlama riskini azaltmak için kullanılan elle veya sıva makinası ile uygulanan, ince taneli serpme harcıdır.

Meister CMS Beyaz

Çevre dostu kimyasallar, beyaz çimento ve perlit ile takviye edilerek hazırlanmış, TS EN 998-1 standardına göre üretilen, dayanıklı ve uzun ömürlü, mükemmel su buharı geçirgen özellikte, elle veya sıva makinası ile uygulanan, iç ve dış cephe genel amaçlı kaba sıvadır.

Meister CMS Dış

Çevre dostu kimyasallar, gri çimento ve perlit ile takviye edilerek hazırlanmış TS EN 998-1 standardına göre üretilen, dayanıklı ve uzun ömürlü, mükemmel su buharı geçirgen özellikte, elle veya sıva makinası ile uygulanan, iç ve dış cephe genel amaçlı kaba sıvadır.

Meister CMS İç

Çevre dostu kimyasallar, gri çimento ve perlit ile takviye edilerek hazırlanmış TS EN 998-1 standardına göre üretilen, dayanıklı ve uzun ömürlü, mükemmel su buharı geçirgen özellikte, elle veya sıva makinası ile uygulanan, sadece iç cephe genel amaçlı kaba sıvadır.

Meister IS

TS EN 998-1 standardına göre üretilen, çeşitli katkı maddeleri ile takviye edilerek hazırlanmış, sentetik reçine ve polimer katkılı, içeride ve dışarıda boyaya hazır yüzey elde etmek amacıyla kullanılan, mükemmel su buharı geçirgenliğine sahip, elle kullanıma uygun, çimento esaslı, ince sıvadır.

Meister EYA

Yüzeylerin emiciliğini dengeleyerek, daha sonra uygulaması yapılacak sıvanın çatlaksız donmasını sağlayan ve yüzeylere yapışma gücünü artıran, şeffaf mavi renkte astardır.

Örgü Harçları

Meister SDH

Çevre dostu kimyasallar ve çimento ile takviye edilerek hazırlanmış, TS EN 998-1 standardına göre üretilen, dayanıklı ve uzun ömürlü, iç ve dış mekanda, duvarda, tavanda veya zeminde duvar örme harcı olarak elle uygulanan, çimento esaslı sıva ve duvar örme harcıdır.

Meister GYH

Yüksek nitelikli çevre dostu kimyasal katkı maddeleri ile hazırlanmış, EN Avrupa Birliği Normları’na uygun, uzun ömürlü ve dayanıklı, özel olarak gazbeton (gözenekli tuğla) yapıştırma için ince yatak yöntemine göre üretilen çimento esaslı örme harcıdır.