Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
ZİYARETÇİ SAYIMIZ

Online : 11

Bugün : 123

Dün: 191

Bu Ay : 6458

Toplam: 241913

Bağlantılar & Faydalı Linkler
ENERJİ TASARRUF TEKNOLOJİLERİ

Yapıştırıcılar

ClimaTech FX 120

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimer ile takviye edilerek hazırlanmış, suya ve neme karşı dayanıklı, tüm ısı yalıtım plakalarının mineral esaslı yüzeyler üzerine yapıştırılmasında kullanılan, uzun çalışma süresi ile uygulayıcıya avantaj sağlayan, dolgu yapma kabiliyeti artırılmış, üstün performanslı, çimento esaslı, Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri dahilinde kullanılan yapıştırma harcıdır.

ClimaTech PanoFix

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimer ile takviye edilerek hazırlanmış, suya ve neme karşı dayanıklı, tüm ısı yalıtım plakalarının mineral esaslı yüzeyler üzerine yapıştırılmasında kullanılan çimento esaslı yapıştırma harcıdır.

ClimaTech UniFix

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, akrilik kopolimer esaslı, atmosfer koşullarına dayanıklı, ısı yalıtım plakalarının, başta hareketli ve ekli yüzeylere (ahşap, çimentolu levha vb) olmak üzere mineral esaslı yüzeylerde kullanıma hazır, mala ile kullanıma uygun, dispersiyon tipte, beyaz renkli yapıştırıcıdır.

ClimaTech BituFix

Bostik ClimaTech BituFix Bitümlü Yapıştırıcı, solvent içermeyen, Avrupa Birliği Normları’na göre üretilen, polistirol dolgu malzemeleri ile güçlendirilmiş, mala ile uygulanabilen, toprak altındaki yapıların yalıtımında, EPS veya XPS plakarın yüzeye sabitlenmesinde veya teras yalıtımında kullanılan, yalıtım plakalarının bitümlü malzemeler üzerine yapıştırılmasında güvenle kullanılan, kullanıma hazır, EPS katkılı bitümlü bir yapıştırıcıdır.

Sıvalar

ClimaTech PL 206

Her tür ısı yalıtım levhası üzerine sıva yapmak için kullanılan, eski ve yıpranmış sıvalı yüzeylerin tamirinde, fileli sıva uygulamaları için ideal, mineral esaslı, polimer katkılar içeren, yüksek su itici özelliğine sahip, kolay perdahlanarak düzgün ve eksiz bir son kat sıva yüzeyi oluşturan, çimento esaslı Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri dahilinde kullanılan sistem sıvasıdır.

ClimaTech PlanEx

Her tür ısı yalıtım plakası üzerine sıva yapmak için kullanılan, eski ve yıpranmış sıvalı yüzeylerin tamirinde, fileli sıva uygulamaları için ideal, mineral esaslı, polimer katkılar içeren, yüksek su itici özelliğine sahip, kolay perdahlanarak düzgün ve eksiz bir son kat sıva yüzeyi oluşturan, çimento esaslı Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri dahilinde kullanılan yalıtım plakası sıvasıdır.

ClimaTech UniPlast

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, akrilik kopolimer esaslı silikon katkılı, atmosfer koşullarına dayanıklı, su itici özellikte, kullanıma hazır, mala ile kullanıma uygun, dispersiyon tipte, beyaz renkli dış cephe sıvasıdır.

Plakalar

ClimaTech EPS - F40

Genleştirilmiş polistrenden mamul ısı yalıtım plakasıdır. TS 7316 EN 13163 normlarına göre üretilmiş, EPS 70 - TS 7316 EN 13163 T2 - L2 - W2 - S2 - P4 - DS(N)2 - DS(70)1 BS115 - CS(10)70 - TR100 - WL(T)3 - E sınıfında yalıtım plakasıdır.

ClimaTech EPS - F32

Genleştirilmiş polistrenden mamul, grafit reflektörlü, ısı iletkenlik katsayısı (lambda) düşük, aynı kalınlıktaki EPS - F40'tan %20 daha fazla ısı yalıtım performansı ve tasarrufu sağlayan ısı yalıtım plakasıdır. TS 7316 EN 13163 normlarına göre EPS 70 - TS 7316 EN 13163 T2 - L2 - W2 - S2 - P4 - DS(N)2 - DS(70)1 BS115 - CS(10)70 - TR100 - WL(T)3 - E sınıfında yalıtım plakasıdır.

Rockwoll Fasrock

Dış cephe ısı yalıtım sistemleri ve sıvalı sistemler (PTP tipte) için özel olarak üretilmiş, yüksek yoğunlukta, ısı yalıtımının yanında ses ve yangın yalıtımıda sağlayan, su itici özellikte, mükemmel su buharı geçirgenliğine sahip EN 13500 normlarına göre üretilmiş mineral yünden mamul ısı yalıtım plakasıdır.

ClimaTech XPS

Ekstrude polistrenden mamul, TS 11989 en 13164 normlarına göre üretilmiş, kapalı gözenekli, su emmeyen yapıya sahip yalıtım plakasıdır.

ClimaTech EPS - T

Ekspande polistrenden mamul yalıtım plakasıdır. TS 7316 EN 13163 normlarına göre üretilmiş, EPS 200 - TS 7316 EN 13163 T2 - L2 - W2 - S2 - P4 - DS(N)2 - DS(70)1 BS250 - CS(10)200 - TR200 - WL(T)3 - E sınıfında yalıtım plakasıdır.

Fileler

ClimaTech Mesh 160

Styrol butadien kauçuğundan mamul, Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri dahilinde fileli sıva katı teşkilinde, termal yüzey gerilmelerinin karşılaması ve oluşabilecek çatlakları minimize etmek amacıyla kullanılan, alkali dayanımlı, cam elyaf tekstil donatıdır.

ClimaTech Mesh 75

Stirol butadien kauçuğundan mamul, Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri dahilinde fuga içleri ve dekoratif yapı elemanlarının kaplanmasında kullanılan, alkali dayanımlı, cam elyaf tekstil donatıdır.

ClimaTech Mesh 320

Stirol butadien kauçuğundan mamul, Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri dahilinde subasman bölgelerinde ve darbe dayanımının arandığı kısımlarda, yüzey gerilmelerinin karşılanması ve oluşabilecek çatlakları minimize etmek amacıyla kullanılan, alkali dayanımlı, cam elyaf tekstil donatıdır.

ClimaTech Diagonal Mesh

Stirol butadien kauçuğundan mamul, Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri dahilinde fileli sıva katı teşkili sırasında kapı – pencere etrafında ve farklı yapı elemanları çevresinde oluşacak termal yüzey gerilmelerinin karşılanması ve oluşabilecek çatlakları minimize etmek amacıyla kullanılan, alkali dayanımlı, cam elyaf tekstil donatıdır.

Dübeller

ClimaTech Euro Dübel

ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemlerinde kullanılan EPS - F40 ve EPS - F32 ısı yalıtım plakalarının mekanik montajı için plastik çivili çakma dübeldir.

ClimaTech Gazbeton Dübeli

ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemlerinde kullanılan EPS - F40 ve EPS - F32 ısı yalıtım plakalarının mekanik montajı için çelik çivili çakma dübeldir.

ClimaTech Ahşap Dübeli

ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemlerinde kullanılan EPS - F40 ve EPS - F32 ısı yalıtım plakalarının sadece ahşap yüzeylere mekanik montajı için vidalı dübeldir.

ClimaTech Punch

ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemlerinde kullanılan EPS - F40 ve EPS - F32 ısı yalıtım plakalarının mekanik montajı öncesinde dübel yuvası açmak için kullanılan aparattır. Aynı anda hem delik delmeye hem de dübel yuvası açmaya yarar. İşçilik ve zamandan tasarruf sağlar.

Boyalar

ClimaTech Colorim Organic

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, akrilik kopolimer esaslı, silikon katkılı, mükemmel örtücülüğe sahip, atmosfer koşullarına, hava kirliliğine ve UV’ye dayanıklı, su itici özellikte, mat tonda, kullanıma hazır dış cephe boyasıdır.

ClimaTech Colorim Silicone

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, silikon emülsiyon esaslı, mükemmel örtücülüğe sahip, atmosfer koşullarına, hava kirliliğine ve UV’ye dayanıklı, su itici özellikte, mat tonda kullanıma hazır dış cephe boyasıdır.

Dekoratif Kaplamalar

ClimaTech Deco 20

Bostik ClimaTech Deco 20 Sistem Dekoratif Kaplaması, mineral bazlı, içerinde polimer katkılar içeren, iç ve dış mekanda, boyaya hazır yüzey oluşturan, üstün su geçirmezlik özelliğine sahip, çimento esaslı, beyaz renkli, 2 mm kalınlıkta, homojen tane dokulu, Bostik ClimaTech Enerji Tasarruf Sistemleri dahilindeki son kat dekoratif kaplamadır.

ClimaTech Decorim RollPlast

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, akrilik kopolimer esaslı, mükemmel örtücülüğe sahip, atmosfer koşullarına, hava kirliliğine ve UV’ye dayanıklı, su itici özellikte, mat tonda, kullanıma hazır, rulo ile kullanıma uygun kalın desenli dış cephe sıvasıdır.

ClimaTech DecoPrim

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, akrilik kopolimer esaslı, mükemmel yapışma ve örtücülük özelliğine sahip, kullanıma hazır, beyaz renkli dış cephe astarıdır.

Profiller ve Aksesuarlar

Profiller ve Aksesuarlar

 

Subasman Başlangıç Profili

 

Alüminyum Subasman Profili

Alüminyumdan mamül (0,6 mm et kalınlığı) damlalıklı subasman başlangıç profilidir. Üzerine inşa edilecek enerji tasarruf sisteminin stabilitesini artırır. Düzgün, muntazam, ipinde ve gönyesinde uygulama yapılmasını sağlar. Montaj seti ile monte edilmesini tavsiye ederiz.

Başlangıç Profili - Termik

Subasman Profili için Termik Parça

 

Subasman başlangıç profilleri ve enerji tasarruf sistemleri dahilinde kullanılan, son kat kaplamalar arasında termal gerilmeler sonucunda oluşabilecek çatlamaları engellemek için kullanılan pvc’den mamul fileli termik parçadır. Her kalınlıktaki su basman profili için uygundur. Standart tiptedir.

Montaj Seti

Subasman Profili için Montaj Seti

 

Subasman başlangıç profillerinin yerinde ve muntazam monte edilmesinde kullanılan takoz ve montaj vidasından oluşan settir.

Kapama Profili

Alüminyum Kapama Profili

 

Alüminyumdan mamul, bitişik nizam yapıların yan kapamalarında ve teras - parapet kapamalarında kullanılan enerji tasarruf sistemleri için yan kapama profilidir.

AluKonsol

Alüminyum Konsol Profili – Filesiz

 

Alüminyumdan mamul (0,40 mm et kalınlığı, 50 mm bant genişliği) damlalıklı, filesiz konsol profilidir. Balkon, saçak, konsol çıkmalarında yağmur etkisi ile oluşabilecek kabarmaları önler.

PVCKonsol

PVC Konsol Profili – Fileli

 

PVC’den mamul (23 mm x 23 mm fileli) damlalıklı, fileli konsol profilidir. Balkon, saçak, konsol çıkmalarında yağmur etkisi ile oluşabilecek kabarmaları önler.

Alu 90

Alüminyum Köşe Profili - Filesiz 90°

 

Alüminyumdan mamul (0,40 mm et kalınlığında, 25 mm x 25 mm kanat açıklığında), filesiz, yüzeyi pürüzlü (fish - skin) 90° köşe profilidir.

Alu 135

Alüminyum Köşe Profili - Filesiz 135°

 

Alüminyumdan mamul (0,40 mm et kalınlığında, 25 mm x 25 mm kanat açıklığında), filesiz 135° köşe profilidir.

PVC Ark Profili

PVC Ark Profili - Filesiz

 

PVC’den mamul radyuslu kenarlarda kullanılan filesiz köşe profilidir.

AluMesh 90

Alüminyum Köşe Profili - Fileli 90°

 

Alüminyumdan mamul (0,40 mm et kalınlığında, 10 cm x 15 cm fileli) fileli 90° köşe profilidir.

PolyMesh 90

Polystyrol Köşe Profili - Fileli 90°

 

Polystrolden mamul (10 cm x 15 cm fileli), fileli 90° köşe profilidir.

MultiMesh

Çok Açılı Profil – Fileli

 

PVC’den mamul, fileli, 90° haricindeki tüm açılı köşelerde kullanıma uygun köşe profilidir.

SüperMesh

Profilsiz Köşe Filesi

 

Profilsiz (90 mm x 110 mm kanat açıklığında) köşe filesidir.

Doğrama Profili

Doğrama Profili

 

Kendinden yapışkanlı bandı olan, kapı pencere doğramaları arasından hava ve su sızdırmazlığını sağlayan, aynı zamanda enerji tasarruf sistemleri uygulamaları esnasında cam ve çerçevelerin kirlenmesini engelleyen tekstil donatılı profildir.

Sızdırmazlık Bandı

Genleşen Bant

 

Poliüretan yumuşak köpükten mamul, kendinden yapışkanlı, orjinal ambalajındayken sıkıştırılmış, açıldığında genleşen, yapıştırıldığı yüzeyde hava ve su sızdırmazlığı sağlayan dolgu bandıdır.

Meister Grubu

Meister MY

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimer ile takviye edilerek hazırlanmış, su geçirmeyen, suya ve neme karşı dayanıklı, tüm ısı yalıtım plakalarının mineral esaslı yüzeyler üzerine yapıştırılmasında kullanılan çimento esaslı yapıştırma harcıdır.

Meister MS

Her tür ısı yalıtım levhası üzerine sıva yapmak için kullanılan, eski ve yıpranmış sıvalı yüzeylerin tamirinde, sıva fileli uygulama için ideal, mineral esaslı, polimer katkılar içeren, su itici özelliğine sahip, çimento esaslı mantolama sıvasıdır.

Meister DSA

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı şeffaf beyaz renkli astar.

Meister DES 20

Meister DES 20 Son Kat Dekoratif Kaplama, mineral bazlı, içerinde polimer katkılar içeren, iç ve dış mekanda, boyaya hazır yüzey oluşturan, çimento esaslı, beyaz renkli, 2 mm kalınlıkta son kat dekoratif kaplamadır.

Meister DES 15

Meister DES 15 Son Kat Dekoratif Kaplama, mineral bazlı, içerinde polimer katkılar içeren, iç ve dış mekanda, boyaya hazır yüzey oluşturan, çimento esaslı, beyaz renkli, 1,5 mm kalınlıkta son kat dekoratif kaplamadır.