Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
ZİYARETÇİ SAYIMIZ

Online : 9

Bugün : 119

Dün: 179

Bu Ay : 4848

Toplam: 240303

Bağlantılar & Faydalı Linkler
SERAMİK YAPIŞTIRICILARI

Seramik Yapıştırıcıları

CeraBest Bronze

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek TS EN 12004’e göre üretilen, C1 sınıfı, seramik, fayans, mozaik vb. kaplama malzemelerini zemine yapıştırmak için kullanılan, suya ve neme karşı dayanıklı, çimento esaslı yapıştırma harcıdır.

CeraBest Silver

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek TS EN 12004’e göre üretilen, C1T sınıfı, seramik, fayans, mozaik vb. kaplama malzemelerinin zemine ve duvara yapıştırmak için kullanılan, suya ve neme karşı dayanıklı, çimento esaslı yapıştırma harcıdır.

CeraBest Gold

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek TS EN 12004’e göre üretilen, C1TE sınıfı, seramik, fayans, mozaik vb. kaplama malzemelerini zemine ve duvara yapıştırmak için kullanılan, suya ve neme karşı dayanıklı, çimento esaslı, yapıştırma harcıdır.

CeraBest Profi

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek TS EN 12004’e göre üretilen C2T sınıfı, seramik, fayans, mozaik, granit, mermer, doğal taş vb. kaplama malzemelerinin zemine ve duvara yapıştırmak için kullanılan, suya ve neme karşı dayanıklı, çimento esaslı, esnek, yapıştırma harcıdır.

CeraBest Saniter

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek TS EN 12004’e göre üretilen C2TES1 sınıfı, seramik, fayans, mozaik, granit, mermer, doğal taş, kompoze taş vb. kaplama malzemelerinin her tür zemine ve duvara yapıştırmak için kullanılan, suya ve neme karşı dayanıklı, özellikle havuz, su deposu ve hijyenik alanlarda ve tüm ıslak hacimlerde kullanılmak üzere formülize edilmiş, uzun çalışma süresi ile uygulayıcıya kolaylık sağlayan, çimento esaslı, esnek, yüksek dayanımlı ve mukavemetli, yapıştırma harcıdır.

CeraBest Ultra

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek TS EN 12004’e göre üretilen C2FTE sınıfı, seramik, fayans, mozaik, granit, mermer, doğal taş vb. kaplama malzemelerinin zemine ve duvara yapıştırmak için kullanılan, suya ve neme karşı dayanıklı, özellikle havuz, su deposu ve hijyenik alanlarda ve tüm ıslak hacimlerde kullanılmak üzere formülize edilmiş, hem uzun çalışma süresi ile uygulayıcıya kolaylık sağlayan, hem de hızlı kuruma özelliği ile bir sonraki uygulamalar için zaman kazandıran, çimento esaslı, esnek, yapıştırma harcıdır.

CeraBest UniBond

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, akrilik kopolimer esaslı, seramik, fayans ve kaplama malzemelerinin başta hareketli ve ekli yüzeylere (ahşap, çimentolu levha vb) olmak üzere tüm mineral esaslı yüzeylere ve fayans üstü fayans yapıştırma işlerinde, hem yatayda hem de düşeyde güvenle kullanılabilecek, kullanıma hazır, mala ile kullanıma uygun, TS EN 12004 standardı D1T sınıfı, açık gri renkli, dispersiyon tipte yapıştırıcıdır.

CeraBest WPM

Fayans seramik uygulamalarında, su yalıtımı amaçlı olarak Bostik CeraBest seramik yapıştırma harçlarının ara katında kullanılabilecek, çatlak ve nem oluşumunu engelleyen polipropilenden mamul, elastik su yalıtım membranıdır.

Derz Dolgular

CeraBest Fuga 105

Polimerik katkılar ile takviye edilmiş, fayans, seramik, cam tuğla, mozaik, granit, mermer, beton klinker plaka vb. plakaların, ayrıca her türlü beton ve taş türevi plakaların arasındaki derzlerin doldurulmasında kullanılan, havuzlar, su depoları gibi sürekli ıslak ortamlarda kullanılabilen, TS EN 13888 standardına göre üretilen ÇD1 sınıfı, çimento esaslı esnek derz dolgu harcıdır.

CeraBest Fuga 120

Polimerik katkılar ile takviye edilmiş, fayans, seramik, cam tuğla, mozaik, granit, mermer, beton klinker plaka vb. plakaların, ayrıca her tür beton ve taş türevi plakaların arasındaki derzlerin doldurulmasında kullanılan, havuzlar, su depoları gibi sürekli ıslak ortamlarda kullanılabilen, TS EN 13888 standardına göre üretilen ÇD1 sınıfı, çimento esaslı esnek derz dolgu harcıdır.

CeraBest Fuga L

Polimerik katkılar ile takviye edilmiş, fayans, seramik, cam tuğla, mozaik, granit, mermer, beton klinker plaka vb. plakaların, ayrıca her tür beton ve taş türevi plakaların arasındaki derzlerin doldurulmasında kullanılan, havuzlar, su depoları gibi sürekli ıslak ortamlarda kullanılabilen, elastikiyeti artırılmış su emme değeri azaltılmış, TS EN 13888 standardına göre üretilen ÇD2 sınıfı, çimento esaslı esnek derz dolgu harcı.

CeraBest Fuga XXL

Polimerik katkılar ile takviye edilmiş, fayans, seramik, cam tuğla, mozaik, granit, mermer, beton klinker plaka vb. plakaların, ayrıca her tür beton ve taş türevi plakaların arasındaki derzlerin doldurulmasında kullanılan, havuzlar, su depoları gibi sürekli ıslak ortamlarda kullanılabilen, elastikiyeti artırılmış su emme değeri azaltılmış, TS EN 13888 standardına göre üretilen ÇD2 sınıfı, çimento esaslı esnek derz dolgu harcı.

CeraBest Fuga Silicone

CeraBest Fuga Silikon, Polisiloksan esaslı, tek bileşenli, hava ile sertleşen, asetat sistem bir derz dolgu silikonudur.

 

CeraBest Epoxy F&F

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, epoksi esaslı, seramik, fayans ve kaplama malzemelerinin tüm mineral esaslı yüzeylere yapıştırılmasında ve sonrasında da derzlerinin doldurulmasında (maks. 5 mm) güvenle kullanılabilecek, çift komponentli, TS 11140 EN 12004 standardı R2T sınıfı yapıştırıcı ve EN 13888 standardı RG sınıfı derz dolgu olan, kirli beyaz renkli, epoksi yapıştırıcı ve derz dolgudur.

Temizleyiciler

CeraBest Dek

Bostik CeraBest Dek, toksin gazları alınmış asit reaksiyonda bir temizleyicidir. Kirlenmiş porselen, seramik, doğal taş, cotto üzerine bulaşmış çay, kireçlenme, pas lekesi, çimentolu harç, alçı vb. yüzeysel kirlerin temizlenmesinde kullanılan, şeffaf konsatre temizleyicidir. Parlak mermer yüzeylerde kullanılması tavsiye edilmez.

CeraBest ZeroAcid

Bostik CeraBest ZeroAcid, toksin gazları alınmış, asit reaksiyonda konsantre, jel kıvamlı bir temizleyicidir. İnşaat sahası kir, harç ve çimento artığını söker temizler. Doğal taşlardaki beyaz kireç kusmalarını temizler. Parlak mermer yüzeylerde kullanılması tavsiye edilmez.

CeraBest FugaClean

Bostik CeraBest FugaClean, seramik, fayans, porselen seramik, doğal taş, cotto vb… kaplama malzemelerinin ara derzlerinde oluşan kirlenmeleri temizlemekte kullanılan, kullanıma hazır, şeffaf temizleyicidir. Parafin ile işlem yapılmış (cila vb.) yüzeylerde kullanılması tavsiye edilmez.