Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
ZİYARETÇİ SAYIMIZ

Online : 11

Bugün : 123

Dün: 191

Bu Ay : 6458

Toplam: 241913

Bağlantılar & Faydalı Linkler
PARKE HALI YAPIŞTIRICILARI

Parke Yapıştırma Sistemleri

FloCol MS Parquet

Her türlü parkenin ve ahşap türünün (gürgen, kayın, huş, bambu vb), şerit ve mozaik parkelerin, hassas döşeme tahtalarının, yoğunlaştırılmış ahşapların, emici ve emici olmayan yüzeyler üzerine yapıştırılmasında kullanılan, en fazla 23 mm kalınlığındaki parkeler için uygun olan, tek komponentli, kullanıma hazır, genel kullanım amaçlı, MS Polymer esaslı, üstün performanslı parke yapıştırıcısıdır.

FloCol UniParquet

Hızlı kuruyan, solvent esaslı, sentetik reçineli universal tip parke yapıştırıcıdır.

PK Profi Seal

MS Polymer esaslı, masif ve lamine parke, döşeme tahtası vb ahşap malzemeler yapıştırıldıktan sonra derzlerinin doldurulmasında kullanılan, silikonsuz derz dolgu mastiğidir.

Parkett Acrylat

Poliakrilat, dispersiyon esaslı, masif ve lamine parke, döşeme tahtası vb ahşap malzemelerin yapıştırıldıktan sonra derzlerinin doldurulmasında kullanılan, silikonsuz, akrilik derz dolgu mastiğidir.

FloCol AdheFill

Lamine yer döşemelerinin montajında, yer döşemeleri ile ahşabın lamba ve zıvana montajında (sabit olmayan döşemeler için birbirine yapıştırma yöntemi) kullanılan vinil yapıştırıcıdır.

FloCol PU Inject

Poliüretan esaslı, parke ve lamine döşemeler altındaki boşlukların doldurulmasında kullanılan, kullanıma hazır, dolgu reçinesidir.

Dış Mekan Ahşap Yapıştırma Sistemi

Simson MSR BC

Simson MSR BC MS, Polimer bazlı, kalıcı elastik bir yapıya sahip, hızlı kürlenen bir yapıştırıcıdır / mastiktir. MSR BC test edilmiş, Uluslararası Denizcilik İşletmeleri'nin A.653 (16) nolu kararına göre Yüzey Yanıcılığı Yangın Testi Prosedürleri'ne uygun olarak sertifikalandırılmış ve duvar, tavan ve zemin uygulamalarında kullanılmak üzere onaylanmıştır.

Simson MSR DC

Simson MSR DC, MS Polimer esaslı, tek bileşenli, sürekli esnek, hızlı kürlenen bir güverte armuz dolgu macunudur.

Simson Prep P

Simson Primer P, SMP (Silyl Modified Polymer) esaslı birçok Simson ürününün gözenekli yüzeylere tutunmasını arttırmak için kullanılan bir astardır.

Simson Cleaner E

Simson Cleaner E, Simson ürünleri ile yapılacak yapıştırma işlemi öncesinde, yüzeyleri temizlemek ve yağdan arındırmak amacıyla kullanılan bir temizleyicidir.

Halı ve PVC Yapıştırıcıları

FloCol Premia

PVC / vinil zemin kaplamaları ve yer karoları, heterojen zemin kaplamaları (kompakt, polyester ve köpük sırtlı PVC), mantar PVC yapıştırılmış döşemeler, homojen PVC, yarı esnek yer karolarının ve delikli veya deliksiz, köpük ya da keçe sırtlı halıların, teknik alanlardaki (duş, spor salonu vb) her türlü yumuşak kaplamanın, doğal linoleum, poliolefin, rulo veya seramik şeklindeki kaplamaların zemine yapıştırılmasında kullanılan, genel kullanıma uygun, üniversal tip, üstün performanslı, akrilik yapıştırıcıdır.

FloCol Viva

PVC/vinil zemin kaplamaları ve yer karoları, heterojen zemin kaplamaları (kompakt, polyester ve köpük sırtlı PVC), mantar PVC yapıştırılmış döşemeler, homojen PVC, genişletilmiş vinil, yarı esnek yer karolarının ve delikli veya deliksiz, köpük ya da keçe sırtlı halıların zemine yapıştırılmasında kullanılan genel kullanıma uygun, üniversal tip, akrilik yapıştırıcıdır.

FloCol Soft

PVC/vinil zemin kaplamaları ve yer karoları, heterojen zemin kaplamaları (kompakt, polyester ve köpük sırtlı PVC), mantar PVC yapıştırılmış döşemeler, homojen PVC, genişletilmiş vinil, yarı esnek yer karolarının ve delikli veya deliksiz, köpük ya da keçe sırtlı halıların zemine yapıştırılmasında kullanılan genel kullanıma uygun, üniversal tip, ekonomik akrilik yapıştırıcıdır.

FloCol TileCarpet

Halıların (bitüm ya da PVC-sırtlı tekstil, arkası PVC kaplı vinil) ve keçe sırtlı duvardan duvara halıların zemine yapıştırılmasında, arkaları non-woven olan Ultratex, Comfort, Duo soft gibi tekstil ve halıların korunması kullanılan ve çıkarılabilir karo halılar için uygun, akrilik yapıştırıcıdır.

FloCol PU

Halı zemin kaplama, sentetik çim, dış mekan spor yeri zemin kaplama, bitmemiş ve ön aşaması bitmiş parke kaplamalarda ve endüstriyel PVC ve kauçuk yapıştırma için kullanılan, çift komponentli, poliüretan yapıştırıcıdır.

FloCol Conductive

PVC ve linolyum malzemelerin, üst tarafı düz lastik döşemelerin ve tekstil döşemelerin yapıştırılmasında kullanılan, çözücü içermeyen, uzun çalışma süresine sahip, dispersiyon tipte, kullanıma hazır, astarsız, iletken yapıştırıcıdır.

Duvar Kağıdı Yapıştırıcıları

Quelyd Express

Simson Primer P, SMP (Silyl Modified Polymer) esaslı birçok Simson ürününün gözenekli yüzeylere tutunmasını arttırmak için kullanılan bir astardır.

Quelyd Super Express

Simson Primer P, SMP (Silyl Modified Polymer) esaslı birçok Simson ürününün gözenekli yüzeylere tutunmasını arttırmak için kullanılan bir astardır.