Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
ZİYARETÇİ SAYIMIZ

Online : 14

Bugün : 126

Dün: 191

Bu Ay : 6461

Toplam: 241916

Bağlantılar & Faydalı Linkler
ZEMİN TEKNOLOJİLERİ

Zemin Şapları

NivoTech 105

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, yüksek düzeyde akışkan, kısa sürede donarak kullanıma hazır hale gelen, 1 ile 5 mm arasındaki kalınlıklar için ve sadece içeride kullanıma göre formülize edilmiş, çimento esaslı, gri renkli, kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır.

NivoTech 110

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, yüksek düzeyde akışkan, kısa sürede donarak kullanıma hazır hale gelen, 1 ile 10 mm arasındaki kalınlıklar için ve sadece içeride kullanıma göre formülize edilmiş, çimento esaslı, kırmızı renkli, kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır.

Roxol Travaux Rapides

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, yüksek düzeyde akışkan, kısa sürede donarak kullanıma hazır hale gelen, 3 ile 10 mm arasındaki kalınlıklar için ve sadece içeride kullanıma göre formülize edilmiş, hızlı bir şekilde trafiğe açılması istenen mekanlar için özellikle hızlı kuruyan özellikte, çimento esaslı, gri renkli, kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır.

Roxol Flex

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, yüksek düzeyde akışkan, kısa sürede donarak kullanıma hazır halen gelen, 3 ile 30 mm arasındaki kalınlıklar için ve hem içeride hem dışarıda kullanıma göre formülize edilmiş, özellikle endüstriyel zeminler için uygun, yüksek mukavemetli, extra fiber takviyeli, çimento esaslı, gri renkli, kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır.

NivoTech PoroPrim

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, akrilik kopolimer esaslı, mükemmel yapışma ve örtücülük özelliğine sahip, emici ve gözenekli yüzeyler için uygun, kullanıma hazır, açık kırmızı renkli, kendinden yayılan şaplar için özel astardır.

NivoTech FilloPrim

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, mükemmel yapışma ve dolgu özelliğine sahip, 1 mm’ye kadar çukurları ve olukları doldurabilen, emici veya emici olamayan yüzeyler için uygun, hızlı kuruyan, iki bileşenli, kendinden yayılan şaplar için özel dolgu astarıdır.

NivoTech MarmoPrim

Çevre dostu çeşitli kimyasal katkı maddeleri ve polimerler ile takviye edilerek hazırlanmış, akrilik kopolimer esaslı, mükemmel yapışma ve örtücülük özelliğine sahip, emici ve gözenekli olmayan parlak yüzeyler için uygun, kullanıma hazır, sarı renkli, kendinden yayılan şaplar için özel astardır.

Eponal 376

Çevre dostu katkı maddeleri ile takviye edilerek hazırlanmış, çözücü içermeyen, mükemmel kimyasal ve mekanik dirence sahip, sarfiyatı azaltarak, yapışmayı artıcı özellikte, uygulandığı yüzeyde su geçirmez koruyucu bariyer oluşturan, nemli beton alt döşemelerinde ya da daha sonra artan nemden etkilenmesi olası olan epoksi uygulamaları öncesinde kullanılan, 2 komponentli epoksi astardır.

Çimentolu Kuru Şaplar

NivoTech DS 2050

Yüksek nitelikli katkı maddeleri ve polimerik katkılar ile takviye edilerek hazırlanmış, her türlü betonlama ve betonarme işlerinde B20 sınıfı beton olarak, zeminde kaba şap olarak, akışkanlık özelliği olan, el veya makine ile pompalanabilen, basınç dayanımı yüksek, iç ve dış mekanda kullanıma uygun, çimento esaslı, hazır kuru şaptır.

NivoTech ChapMix

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimer ile takviye edilerek hazırlanmış, fayansların, PVC kaplamaların, yer döşeme malzemelerinin, halı ve parke zeminlerin kurulumundan önce yapışık ve yüzer şap oluşturmak için uygun yüksek priz ve kuruma özelliklerine sahip, hızlı kuruyan konsantre bir şaptır.

NivoTech ChapRapid

Çevre dostu katkı maddeleri ve polimer ile takviye edilerek hazırlanmış, fayansların, PVC kaplamaların, yer döşeme malzemelerinin, halı ve parke zeminlerin kurulumundan önce yapışık ve yüzer şap oluşturmak için uygun yüksek priz ve kuruma özelliklerine sahip, hızlı kuruyan bir şaptır.

Dolgular

NivoTech PSG

Bostik NivoTech PSG, jet yakıtlarına ve kimyasallara dayanıklı, Polisülfid esaslı, çift komponentli, dar ve geniş derzlemelerde kullanıma uygun, sızdırmazlık malzemesidir.

NivoTech PSG - PP

Polisülfit öncesi emici yüzeylerde kullanılan kimyasallara dayanıklı astardır.

NivoTech PSG - MP

Polisülfit öncesi, emici olmayan yüzeylerde kullanılan tek komponentli astardır.

Zemin Sertleştiricileri

SH Q

Bostik SH Q Zemin Sertleştirici, sadece kuvars agregalı, yüksek nitelikli çevre dostu katkı maddeleri içeren, beton yüzeyine monolitik olarak uygulanan, kullanıma hazır, çimento esaslı zemin sertleştiricisidir.

SH QC

Bostik SH QC Zemin Sertleştirici, kuvars ve korunt agregalı, yüksek nitelikli çevre dostu katkı maddeleri içeren, beton yüzeyine monolitik olarak uygulanan, kullanıma hazır, çimento esaslı zemin sertleştiricisidir.

SH C

Bostik SH C Zemin Sertleştirici, sadece korunt agregalı, yüksek nitelikli çevre dostu katkı maddeleri içeren, beton yüzeyine monolitik olarak uygulanan, kullanıma hazır, çimento esaslı zemin sertleştiricisidir.

SBC

Bostik SBC Solventli Beton Kürü, beton ve Bostik SH Zemin Sertleştirici uygulanmış yüzeylere kür malzemesi olarak uygulanır. Harçtaki karışım suyunun hızlı buharlaşması sonucu yüzeyde meydana gelebilecek çatlakları engellemek için kullanılan, yeni uygulama yapılmış yüzeylerin su kaybını önleyen, reçine ve solvent esaslı, tek bileşenli sıvı kür malzemesidir.

WBC

Bostik WBC Akrilik Beton Kürü, beton ve Bostik SH Zemin Sertleştirici uygulanmış yüzeylere kür malzemesi olarak uygulanır. Harçtaki karışım suyunun hızlı buharlaşması sonucu yüzeyde meydana gelebilecek çatlakları engellemek için kullanılan akrilik reçine esaslı, tek bileşenli bir sıvı kür malzemesidir.