Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
ZİYARETÇİ SAYIMIZ

Online : 8

Bugün : 110

Dün: 179

Bu Ay : 4839

Toplam: 240294

Bağlantılar & Faydalı Linkler
CEPHE KAPLAMALARI VE BOYALARI

►NanoporTop Kaplamalar

 

Baumit Nanopor - evinizin cepheleri için tasarlanmış, patentli bir Anti-Aging ürünüdür. Nano teknoloji sayesinde, yeni Baumit NanoporTop ve Baumit NanoporColor çok özel bir yüzeye sahiptir, bu yüzeyler kir tutmaz ve cepheniz kendi kendini doğal yollardan temizler. Nanopor ürünleri, cephelerinizin iki kat daha uzun süre temiz kalmasını ve güzel görünmesini sağlar.

     Baumit NanoporTop / (NanoporPutz) Kaplama

 

Ürün

İç ve dıs cepheler icin, kullanıma hazır, kir tutmayan yapıda, mineral esaslı, yüksek nefes almakabiliyetine sahip, ince katmanlı (son kat) kaplama. Elle veya makineli olarak uygulanabilir. Sistemicinde ETAG 004 standardına göre test edilmistir. Özel olarak gelistirilmis mikro yapıdaki yüzeyinin yanısıra özel, nano kristal ve anorganik katkı maddeleri sayesinde, diğer kaplama türleriylekarşılaştırıldığında, yüzeyin kirlenmesinde bariz bir azalma ve buna bağlı olarak yuzeyin daha az yosuntutması sağlanır.

Bilesimi

Yeni tür mineral bağlayıcılar, mineral dolgu maddeleri, silikat, mikro elyaflar, anorganik boya ve beyazpigmentler, mineral katkı maddeleri ve su.

Özellikler

Mineral esaslıdır, kötü hava koşullarına karsı dayanıklıdır, cok iyi su itici özelliklerine sahip,kirlenmeyen, son derece difüzyona açık ve yanmayan bir yapıdadır.

Kullanım Alanları

Eski ve yeni uygulanmış mineral esaslı sıva ve sıva altı harç, beton, eski eser üzerindeki cephe vecephe yuzeylerinin korunması ve şekillendirilmesinde, cephe tadilatlarında ve Baumit , EPS, Mineral ve mantar ısı yalıtım sistemlerinde veya tamir sıvalarının üzerinde son kat olarak kullanılır.

Cepheye önce daima Baumit UniPrimer Astar uygulaması yapılmalıdır!

►SilikonTop Kaplamalar

Ürün

Kullanıma hazır, macun kıvamında, silikon recine esaslı ince son kat dekoratifkaplamadır. Dış ve iç cepheler için, tane veya çizgi dokuya sahip sıva dokulu bir kaplamadır. El ile veya makine ile uygulanabilir. Baumit Isı Yalıtım Sistemleri ile uygulanan bir urundur.

ETAG 004 standardına gore test edilmistir.

Bilesimi

Silikon recine ve organik bağlayıcılar, mineral bazlı dolgu maddeleri, renk pigmentleri, katkı maddeleri, su.

Ozellikler

Kotu hava sartlarına karsı dayanıklıdır, cok yuksek su itici ozelliğe sahiptir, su buharı difuzyonu sağlar, yıkanabilir, zor kirlenir, cok amaclı kullanılabilir, calısılması kolaydır.

Kullanım Alanları

Eski ve yeni uygulanmıs mineral esaslı kaplama, sıva ve beton yuzeyli, dıs cephelerin ve ic cephe duvarlarının korunmasında ve tasarımında kullanılır; organik bağlayıcılı harcların ve sıvaların duzeltilmesi amacıyla; ayrıca Baumit EPS, ve Mineral Isı Yalıtım Sistemleri’nde son kat olarak kullanıabilir.

Önceden daima Baumit UniPrimer astar uygulayınız.